Odpowiednie dbanie o skórzaną torbę gwarantuje, że będzie ona służyć nam przez wiele lat i zachowa przy tym piękny wygląd. Pamiętajmy, że skóra na torebkach, tak samo jak nasza wymaga nawilżenia, odpowiedniej pielęgnacji oraz możliwości oddychania.

Jednym z ważniejszych aspektów dbania o skórzaną torbę jest czyszczenie jej na zewnątrz jak i wewnątrz. Jeśli torebka jest również w środku pokryta skórą warto oczyszczać środek zwilżoną gąbką, a następnie zostawić do wysuszenia. Po wyschnięciu oczyścić torbę z zewnątrz.

Pamiętaj, toreb skórzanych nie wolno prać w pralce, a także stosować do ich czyszczenia proszków lub innych detergentów do prania. W taki sposób łatwo zniszczyć skórzany produkt. Prostym, a zarazem bezpiecznym sposobem jest użycie wody z octem, dzięki temu szybko pozbędziemy się tłustych plam z naszej torby. Jeśli nie chcemy korzystać z naturalnych metod możemy wybrać preparaty do czyszczenia skóry naturalnej. Mniej inwazyjnym rozwiązaniem jest użycie bezalkoholowych chusteczek nawilżanych po to, aby pozbyć się z naszych torebek kurzu czy innych powierzchownych zabrudzeń łatwych do usunięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kontakt@kleconbags.pl
+48 576 036 941
I speak
and my currency is

Koszyk

Przewiń do Góry